Oferta mieszkań

Condite spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce

tel. (+4841) 336 11 36

fax. (+4841) 336 11 33

e-mail: biuro@condite.pl

Zarząd

 

Wiesław Milcarz - Prezes zarządu Condite Wiesław Milcarz

Lat 55, prezes zarządu Komplementariusza - Condite Sp. z o.o. Odpowiedzialny za rozwój firmy w branży budowlanej. Absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Krakowskiej - specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie oraz studiów podyplomowych na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego - kierunek rynek nieruchomości - rzeczoznawstwo majątkowe.

W Condite od września 2004 roku. Wcześniej pracownik firm Chemadin SA Kielce oraz Mitex SA Kielce.
Hobby: pielęgnacja ogrodu, wędkarstwo, sport, fotografia.

 Mirosław Sroka

Mirosław Sroka

Lat 49,
Wiceprezes. Odpowiedzialny za politykę finansową, rachunkową i podatkową. Absolwent Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych Polsko-Francuskiej Szkoły Zarządzania w Krakowie. Posiada także dyplom Uniwersytetu w Lille (CAE - francuski odpowiednik MBA) na Wydziale Administracji i Zarządzania Przedsiębiorstwem.

W Kolporterze pracował w latach 2002-2004, jako dyrektor ds. finansowo-księgowych w Kolporter Holding, jednocześnie pełniąc funkcję prokurenta w spółkach: Kolporter SA, Kolporter Service sp. z o.o., Kolporter Holding sp. z o.o., Kolporter Logistyka sp. z o.o. i Kolporter Info SA.  Od 2007 roku dyrektor ds. finansowo-księgowych Kolportera Service. Wcześniej pracował w firmach HTS SA, TADMAR SA, MOSTOSTAL Kraków SA, BUDIMEX DROMEX sp. z o.o., FARMA-Projekt sp. z o.o.

Hobby: MTB, piłka ręczna, jazda na rolkach.